مشارکت آنلاین

" آرشیو اخبار گفتگو با خیرین مدرسه ساز"


 • همزمان با ولادت با سعادت مولای متقیان علی (ع) و تجلیل از مقام پدر ،

  پدری که در مدرسه سازی و آب رسانی به روستاها پیش قدم است

  حاج اکبر ابراهیمی که کار خیر را از مرحوم پدرش آموخته ، امروز علاوه بر حمایت از خانواده های نیازمند و زنان بی سرپرست ، ساخت مدرسه ، نمازخانه ،مسجد و هزاران کار نیک دیگر پدر آب رسانی ایران لقب گرفته است.


 • بانوی نیک اندیش مدرسه ساز «فاطمه دارستانی فراهانی»

  ساخت دو مدرسه برای زنده نگه داشتن یاد فرزندان

  بانو فاطمه دارستانی فراهانی از جمله خیرین نیک اندیشی است که پس از فوت دو فرزند جوانش تصمیم می گیرد برای زنده نگه داشتن نام و یاد فرزندانش به نام آنها مدرسه ای بنا نماید.


 • مهرداد عالی پور هریسی خیر مدرسه ساز؛

  باید به سمت فاخر کردن محیط های آموزشی حرکت کنیم

  فراهم کردن زیرساخت و فراهم کردم آموزش در کنار مهارت در بالاترین سطح جهانی از اهدافی است که باید دنبال کنیم تا مدارس خاص با قابلیت های خاص ساخته شود. این ایده ای است که باید دنبال شود تا خروجی این مدارس دانش آموزان توانمند باشد.


 • ساخت مدرسه آرزوی پدرم بود

  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در گفتگو با پایگاه خبری دانه از چگونگی ورودش به عرصه مقدس مدرسه سازی می گوید.


 • مروری بر زندگی نامه خیر مدرسه ساز « محمد رضا امامی»

  حضور مردانی از جنس نور، شنیدن حوادث تلخ وشیرین تاریخ را با وجود قلب بزرگ و نگاه بلندشان گواراتر کرده اند و «محمدرضا امامی» خیر فداکاری است که به واقع سرگذشتی دلچسب و قابل توجه دارد که حتی اگر گوشه ایی از آن را بیاموزیم و سرلوحه زندگی مان قرار دهیم بی شک دنیای زیباتری خواهیم داشت.


 • ساخت مدرسه سه كلاسه در روستاي رضي آباد مسجد سليمان به ياد پدر

  يادگاري پدر اين روزها ميزبان دانش آموزان روستاي رضي آباد مسجد سليمان است. همان جايي كه سالهاي خيلي دور پدر مديريت آن را برعهده داشت و امروز فرزندانش آن را دوباره ساختند و در اختيار دانش آموزان اين منطقه محروم قرار دادند.


 • ساخت و تجهیز چندین مدرسه به نام پیشکسوتان صنعت مرغداری

  فیروز میر باقری مدیر عامل شرکت تعاونی صنایع مرغ مادر ایران اظهار داشت : تا به امروز این مجموعه چندین مدرسه، خوابگاه و سالن ورزشی احداث و تجهیز نموده است .


 • مروری بر زندگی‌نامه و کارنامه «منصوره خلیلی» خیر مدرسه ساز؛

  کار خیر میراثی از پدرم بود

  بانو منصوره خلیلی معتقد است : پدرش محمود خلیلی موسس شرکت بوتان، با انجام کارهای عام المنفعه زمینه را برای ورود او به امور خیریه بازکرد.


 • روايت دكتر بصير از همت پزشكان ورودي 65 دانشگاه تهران براي مدرسه سازی،

  مدرسه می سازيم تا آينده كشور ساخته شود

  مدرسه مي سازيم براي اينكه آينده كشور به دست فرزندان آگاه و پرتلاش و اميدوار ساخته شود. اين هدف گروهي از پزشكان ورودي سال 1365 دانشگاه تهران است. خيّراني كه حالا در كنار هم 5 مدرسه در مناطق محروم ساخته اند و لبخند را به چهره كودكان اين مناطق هديه داده اند.


 • ساخت مدرسه ، کاری عام المنفعه به نام پدر

  مهاجر پذیر بودن استان البرز موجب شد این شهر به عنوان یکی از محروم ترین استان ها در بحث فضای آموزشی قرار گیرد. .


 • گفتگو با محمد تقی معتمدیان خیر مدرسه ساز ،

  ساخت مدرسه ، رویایی که در جوانی محقق شد

  برای ساختن آینده فرزندان این مرزو بوم ، تمام هَم و غم خود را به کار می برد چون معتقد است فرصت کم است و باید دست به کار شد .او به رویاهای ،خود و برادرش که همان ساخت مدرسه بود در جوانی جامعه عمل پوشاند.


 • گفتگو با دکتر رضا گل نراقی خیر مدرسه ساز ،

  احداث هفت باب مدرسه در تهران / تا زنده ام مدرسه می سازم

  دکتر«رضا گل نراقی» دندانپزشک ، استاد دانشگاه و از خیرین مدرسه سازی است که تا کنون برای اعتلای آموزش و پرورش کشور بانی ساخت 7 باب مدرسه در اطراف تهران و محله های محروم شده است .